Series
Ratings
32
Why Women KillRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0