Movies
Ratings
126
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0