Titles you rated
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Dept. QRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Anita: Director's CutRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0