Titles you rated
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 2.5
Record of YouthRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.5
The OARated ★ 5.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0