Titles you rated
- Ready or Not: TexasRated ★ 0.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 1.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Spring FeverRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 1.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0