Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 3.0
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 3.0
Laid-Back Camp MovieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 3.5
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Young Mr. LincolnRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5