Titles you rated
Pass the Monster Meat, Milady!Rated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
Link ClickRated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.0
Silver SpoonRated ★ 3.0
A Gatherer's Adventure in IsekaiRated ★ 2.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- Season 2Rated ★ 3.0
The Founder of Diabolism QRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 3.5