Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The RoomRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Don't Call It MysteryRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0