Series
Ratings
155
Demon SlayerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0