Series
Ratings
130
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.5
StyleRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0