Series
Ratings
88
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.5
- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0