Movies
Ratings
824
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 1.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0