Series
Ratings
20
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0