Movies
Ratings
934
Claire's KneeRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
People and MeatRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.0
Noroi: The CurseRated ★ 4.0
FAQRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 1.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
The SummerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0