Movies
Ratings
113
Pacific RimRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 1.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 4.0