Movies
Ratings
310
SoulRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.5
Da 5 BloodsRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0