Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0