Movies
Ratings
610
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5