Series
Ratings
16
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0