Titles you rated
TranscendenceRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Grace of MonacoRated ★ 3.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 2.5
The Great BeautyRated ★ 3.0
PowderRated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
My WayRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0