Movies
Ratings
1508
Strange DaysRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.5
FrailtyRated ★ 3.0
The ShootingRated ★ 4.5
SamakdoRated ★ 2.5
Monkey BusinessRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 3.0
DoorRated ★ 3.0
Syndromes and a CenturyRated ★ 4.0
Cabin FeverRated ★ 2.5
The Other Way AroundRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.5
A Bullet for the GeneralRated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 4.0
Closely Watched TrainsRated ★ 4.0
How Do You KnowRated ★ 4.5
Reign Over MeRated ★ 3.5
Sadako vs. KayakoRated ★ 2.5
Salem's LotRated ★ 4.0