Titles you rated
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
Wonderful WorldRated ★ 2.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.0
ConnectionRated ★ 3.0
CrashRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 1.5