Movies
Ratings
520
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MankRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
War DogsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Spenser ConfidentialRated ★ 1.5
SuburbiconRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5