Movies
Ratings
114
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- BlackRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The Hurricane HeistRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5