Series
Ratings
103
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 3.0
On a Starry NightRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0