Series
Ratings
85- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Run OnRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0