Movies
Ratings
219
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The CallRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Wishing StairsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5