Titles you rated
Legal HighRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 3.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.5
LutherRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0