Series
Ratings
14
GoblinRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
On the Way to the AirportRated ★ 1.0