Movies
Ratings
67
The SwindlersRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 1.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
The KingRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 5.0