Titles you rated
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0