Movies
Ratings
311
The BodyguardRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
KickboxerRated ★ 3.0