Movies
Ratings
201
TarzanRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 1.0
MulanRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0