Titles you rated
- Between GoodbyesRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DisobedienceRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 4.5
The AmericanRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
The PerfectionRated ★ 1.0
ItRated ★ 2.0
Heads of StateRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Anne+: The FilmRated ★ 2.0
The ThingRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0