Series
Ratings
113
MisaengmulRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5