Series
Ratings
17
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0