Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
At EighteenRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 3.0