Movies
Ratings
20
The Truman ShowRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0