Series
Ratings
19
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Kleo Season 1Rated ★ 3.5
Living With YourselfRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
The ChairRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0