Series
Ratings
84- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5