Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 5.0