Series
Ratings
273
OverlordRated ★ 3.0
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Surviving Black Hawk DownRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5