Movies
Ratings
1240
The People UpstairsRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The MistRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0