Series
Ratings
24
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5