Series
Ratings
16
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0