Series
Ratings
146
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
AsuraRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The IdolRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
ClarkRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 0.5
The TyrantRated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0