Series
Ratings
51
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0