Series
Ratings
249
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER SideM Wakeatte Mini!Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0