Series
Ratings
184- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0