Series
Ratings
101- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 1.0
The IT CrowdRated ★ 2.0- The IT CrowdRated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 2.0- We Are PreCureRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5- Powerpuff Girls ZRated ★ 1.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 1.5
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
- Revbahaf Kingdom Rebuilding StoryRated ★ 2.0